mobile +48 515 283 716
tel/fax +48 33 81 55 719
biuro@baseny-fontanny.eu
Zamknij
REALIZACJE

Zdrowe fontanny solankowe

Solanka z Zabłocia
Oryginalna Solanka z Zabłocia podczas kontaktu ze skórą człowieka zaczyna intensywnie oddziaływać na organizm. Skutecznie prowadzi do rozszerzania porów skóry oraz ułatwia proces wymiany jonowej między ciałem człowieka a rozcieńczoną solanką. Organizm bardzo szybko opuszczają toksyny i produkty przemiany materii. Wchłaniane natomiast przez organizm zostają znajdujące się w solance jony: jodu, bromu, magnezu, wapnia, itp. Otwory głębinowe to źródła "KORONA" i "TADEUSZ" znajdują się w Zabłociu na Śląsku Cieszyńskim w gminie Strumień, powiat Cieszyn w województwie śląskim.
Jest to jedyna solanka na świecie o tak wysokiej zawartości jodu ponad 130 mg w 1 litrze wody.
Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia
Żyjemy na terenach ubogich w jod tymczasem morze mamy z zasięgu ręki. Wystarczy tylko sięgnąć po naszą niepowtarzalną solankę. Pod względem zawartości jodu Oryginalna Solanka z Zabłocia nie ma sobie równych na świecie. Woda ta pochodzi bowiem z prehistorycznego oceanu, jakie przed 15 milionami lat rozciągało się na tym terenie. Oryginalna Solanka z Zabłocia wydobywana od ponad stu lat zawiera niezbędne mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu morskiego, który działa leczniczo, relaksacyjnie i uspokajająco na nasze zdrowie i samopoczucie.
Kąpiele oraz okłady z solanki są idealną formą regeneracji organizmu po całodziennym zmęczeniu psychicznym i fizycznym. Solanka z Zabłocia jest naturalną wodą leczniczą od wielu lat stosowaną do inhalacji, kąpieli, okładów i płukania gardła. Ma zastosowanie zarówno w hydroterapii, kosmetologii jak i medycynie naturalnej. W oparciu o badania potwierdzono, że wdychana solanka posiada właściwości bakteriobójcze działa przeciwzapalnie zmniejszając procesy zapalne na całej przestrzeniu układu oddechowego.

Karty wynków analizy
Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia

Solanka wspomaga leczenie:
  • chorób dróg oddechowych: astmy oskrzelowej, przewlekłego, chronicznego zapalenia oskrzeli i płuc, pylicy płuc, ataków utrudnionego oddychania lub duszności, uporczywego kaszlu i alergii,
  • chorób laryngologicznych: alergicznego schorzenia nosa i zatok, chronicznego zapalenia zatok i gardła
  • niedoczynności tarczycy
  • schorzeń dermatologicznych: egzemy, łuszczycy, alergii, zapalenia skóry, trądziku
  • nerwic, stanów przemęczenia spadku odporności na stres
  • likwiduje przykry zapach potu
Ponadto:
  • poprawia metabolizm, przyspiesza spalanie tkani tłuszczowej i zmniejsza objawy cellulitu
  • odbudowuje własne mechanizmy obronne organizmu
  • zapobiega częstym chorobom dróg oddechowych, grypie, katarowi siennemu
  • jedynym przeciwwskazaniem jest nadczynność tarczycy, choroby nowotworowe oraz uczulenie na któryś ze składników szczególnie jod lub brom.
Stronę przegląda 16 gości 

Jakie wybrałbyś atrakcje wodne?

Aquarius System

AQUARIUS SYSTEM jest firmą z wieloletnim doświadczeniem praktycznym zdobytym na budowach w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w budowie basenów, fontann, oczek wodnych, oraz innych atrakcji związanych z wodą. Działamy na terenie całego kraju i nie tylko.

Zamknij
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Aquarius System
43 392 Międzyrzecze Górne
woj. śląskie

telefon +48 33 81 55 719
mobil +48 515 283 716

biuro@baseny-fontanny.eu