mobile +48 515 283 716
tel/fax +48 33 81 55 719
biuro@baseny-fontanny.eu
Zamknij

Zdrowe fontanny solankowe

Solanka z Zabłocia
Oryginalna Solanka z Zabłocia podczas kontaktu ze skórą człowieka zaczyna intensywnie oddziaływać na organizm. Skutecznie prowadzi do rozszerzania porów skóry oraz ułatwia proces wymiany jonowej między ciałem człowieka a rozcieńczoną solanką. Organizm bardzo szybko opuszczają toksyny i produkty przemiany materii. Wchłaniane natomiast przez organizm zostają znajdujące się w solance jony: jodu, bromu, magnezu, wapnia, itp. Otwory głębinowe to źródła "KORONA" i "TADEUSZ" znajdują się w Zabłociu na Śląsku Cieszyńskim w gminie Strumień, powiat Cieszyn w województwie śląskim.
Jest to jedyna solanka na świecie o tak wysokiej zawartości jodu ponad 130 mg w 1 litrze wody.
Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia
Żyjemy na terenach ubogich w jod tymczasem morze mamy z zasięgu ręki. Wystarczy tylko sięgnąć po naszą niepowtarzalną solankę. Pod względem zawartości jodu Oryginalna Solanka z Zabłocia nie ma sobie równych na świecie. Woda ta pochodzi bowiem z prehistorycznego oceanu, jakie przed 15 milionami lat rozciągało się na tym terenie. Oryginalna Solanka z Zabłocia wydobywana od ponad stu lat zawiera niezbędne mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu morskiego, który działa leczniczo, relaksacyjnie i uspokajająco na nasze zdrowie i samopoczucie.
Kąpiele oraz okłady z solanki są idealną formą regeneracji organizmu po całodziennym zmęczeniu psychicznym i fizycznym. Solanka z Zabłocia jest naturalną wodą leczniczą od wielu lat stosowaną do inhalacji, kąpieli, okładów i płukania gardła. Ma zastosowanie zarówno w hydroterapii, kosmetologii jak i medycynie naturalnej. W oparciu o badania potwierdzono, że wdychana solanka posiada właściwości bakteriobójcze działa przeciwzapalnie zmniejszając procesy zapalne na całej przestrzeniu układu oddechowego.

Karty wynków analizy
Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia Solanka z Zabłocia

Solanka wspomaga leczenie:
  • chorób dróg oddechowych: astmy oskrzelowej, przewlekłego, chronicznego zapalenia oskrzeli i płuc, pylicy płuc, ataków utrudnionego oddychania lub duszności, uporczywego kaszlu i alergii,
  • chorób laryngologicznych: alergicznego schorzenia nosa i zatok, chronicznego zapalenia zatok i gardła
  • niedoczynności tarczycy
  • schorzeń dermatologicznych: egzemy, łuszczycy, alergii, zapalenia skóry, trądziku
  • nerwic, stanów przemęczenia spadku odporności na stres
  • likwiduje przykry zapach potu
Ponadto:
  • poprawia metabolizm, przyspiesza spalanie tkani tłuszczowej i zmniejsza objawy cellulitu
  • odbudowuje własne mechanizmy obronne organizmu
  • zapobiega częstym chorobom dróg oddechowych, grypie, katarowi siennemu
  • jedynym przeciwwskazaniem jest nadczynność tarczycy, choroby nowotworowe oraz uczulenie na któryś ze składników szczególnie jod lub brom.

Aquarius System

AQUARIUS SYSTEM jest firmą z wieloletnim doświadczeniem praktycznym zdobytym na budowach w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w budowie basenów, fontann, oczek wodnych, oraz innych atrakcji związanych z wodą. Działamy na terenie całego kraju i nie tylko.

Zamknij
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Aquarius System
43 392 Międzyrzecze Górne
woj. śląskie

telefon +48 33 81 55 719
mobil +48 515 283 716

biuro@baseny-fontanny.eu